Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NELA MAŁA REPORTERKA

Polecane | Programy |
NELA MAŁA REPORTERKA
NELA MAŁA REPORTERKA  Foto: Samuel Willson

NELA MAŁA REPORTERKA

Wszystkich młodych widzów zachęcamy do wyruszenia w niesamowitą podróż po najdalszych zakątkach ziemi, przez które przeprowadza „Nela mała reporterka”. Zapraszamy do oglądania tej fascynującej serii w każdą niedzielę o godz. 10.25 (CET – Berlin, Paryż), 10.25 (CDT – Chicago), 11.25 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. 

NELA MAŁA REPORTERKANELA MAŁA REPORTERKA
Foto: Samuel Willson

Ośmioletnia dziewczynka uwielbia zwiedzać świat. Wraz z nią najmłodsi przeniosą się m.in. do Peru, Etiopii, Tajlandii, Kenii czy na Filipiny. Tam zobaczą narodziny małych żółwi, wyruszą na poszukiwania kolibrów i hipopotamów. Tajemnicą przestanie być także ogród botaniczny na Mauritiusie, gdzie rosną olbrzymie baobaby.

W programie „Nela mała reporterka” wszyscy mali odkrywcy odwiedzą najciekawsze regiony. Przewodniczką po tych cudownych miejscach będzie kilkuletnia dziennikarka, dla której świat stoi otworem. Podróże z nią to sama przyjemność i najlepsza okazja do przeżycia niezapomnianych chwil. Czym zaskoczy w kolejnym sezonie? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NAUKA JAZDY
Następny artykuł:

NAUKA JAZDY

tvnpix