Aktualności

powrót do listy

NELA MAŁA REPORTERKA

Polecane | Programy |
NELA MAŁA REPORTERKA
NELA MAŁA REPORTERKA  Foto: Samuel Wilson

NELA MAŁA REPORTERKA – NOWY SEZON


Najmłodsza reporterka na świecie – Nela w cotygodniowym cyklu zabiera widzów ITVN Extra na krańce świata, opowiadając o żyjących tam zwierzętach, tubylcach i ich zwyczajach oraz zaskakującej przyrodzie. Na nową serię programu „Nela Mała Reporterka” zapraszamy od 17 stycznia w każdą niedzielę o godzinie 10.35 (CET – Berlin, Paryż, (CST – Chicago) i 11.35 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

W nowych, premierowych w ITVN Extra odcinkach programu „Nela Mała Reporterka” zaprezentujemy najdalsze zakątki globu. Przewodniczką dla najmłodszej widowni będzie Nela, kilkuletnia reporterka, która uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Wraz z nią widzowie przeniosą się m.in. do Bangkoku, nad Nil czy na Zanzibar.

NELA MAŁA REPORTERKANELA MAŁA REPORTERKA
Foto: Samuel Wilson

W stolicy Tajlandii Nela odwiedzi buddyjskie świątynie, gdzie złoży ofiarę i otrzyma błogosławieństwo od mnicha. W świątyni Wat Pho dziewczynka zobaczy olbrzymią pozłacaną figurę śpiącego Buddy. Z kolei będąc na wyspie w kształcie biegnącego dinozaura, w sklepiku masajskim przekona się, że można chodzić w butach zrobionych z opony, a w afrykańskiej szkole poczęstuje dzieci polskim owocem. Jakim? Wyprawy z Nelą to najlepsza okazja do poznania niezwykłych terenów na całym świecie! Zapraszamy do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NELA MAŁA REPORTERKANELA MAŁA REPORTERKA
Foto: Samuel Wilson

MINI ENCYKLOPEDIA
Następny artykuł:

MINI ENCYKLOPEDIA

tvnpix