Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NAUKA JAZDY

Polecane | Programy |
NAUKA JAZDY
NAUKA JAZDY  Foto: TVN

Nauka jazdy

Program, Polska, rok produkcji: 2018

Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery programu „Nauka Jazdy” już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu - tym razem również w Warszawie! Zapraszamy do iTVN Extra w każdy wtorek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CST – Chicago), 21.10 (EST – Nowy Jork).

 

W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę. W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny
— millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii
i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej a także Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. O czym będzie się można przekonać w każdy wtorek w ITVN Extra.

 

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST TVN

 

go dokumentu - tym razem również w Warszawie! Zapraszamy do iTVN Extra w każdy wtorek o godzinie 20.10 (CST – Chicago), 21.10 (EST – Nowy Jork).
KUCHNIA DLA ODWAŻNYCH
Następny artykuł:

KUCHNIA DLA ODWAŻNYCH

tvnpix