Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NAUKA JAZDY

Polecane | Programy |
NAUKA JAZDY
NAUKA JAZDY  Foto: TVN

NAUKA JAZDY

W pierwszym odcinku drugiego sezonu „Nauki jazdy” poznamy szczęśliwców, którzy przedarli się przez bezdroża naszego castingu. Na drodze po wymarzone prawo jazdy staną już tylko ich własne słabości. Zapraszamy do oglądania programu w czwartki od 6 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (CET – Nowy Jork) w ITVN Extra! 

NAUKA JAZDYNAUKA JAZDY
Foto: TVN

Na szczęście nowi kursanci trafią pod skrzydła fantastycznej czwórki instruktorów: Anetty Gniezińskiej, Justyny Kalisz, Zbyszka Chrzana i Łukasza Kmiecika.

Telewizyjne kamery będą towarzyszyć kursantce Malwinie — zawodowej modelce, która gdyby jeździła tak, jak wygląda, to już dawno ścigałaby się w Formule 1. Niestety na razie najlepiej wychodzi jej rozjeżdżanie kolejnych niewinnych pachołków...

Instruktorka Anetta spróbuje spacyfikować krnąbrnego Kacpra, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Z kolei Łukasz Kmiecik trafi na Kubę — młodego adepta sztuki fryzjerskiej. Kto kogo pierwszy ogoli z cierpliwości?

ELką i życiem Justyny Kalisz zamiesza Andrzej Bańdo, pieszczotliwie zwany „Bandytą”. To znany krakowski barman, który z powodu wiecznej balangi nie miał jeszcze okazji zrobić prawa jazdy.

Na ekranie nie zabraknie oczywiście pani Halinki, która niezrażona porażkami w poprzedniej edycji, rozpocznie swoją 41 godzinę nauki.

TEKST TTV

DESERY DEKERA
Następny artykuł:

DESERY DEKERA

tvnpix