Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MÓJ PIERWSZY…

Polecane | Programy |
MÓJ PIERWSZY…
MÓJ PIERWSZY... 

MÓJ PIERWSZY…

„Mój pierwszy…” to sentymentalna podróż do lat młodości. Pierwsze mieszkanie, pierwsze wakacje, pierwsza miłość, pierwsza impreza i pierwszy rowerek to tylko niektóre ze wspomnień, o których opowiedzą nam znani i lubiani. Zapraszamy w każdy wtorek od 6 listopada o godzinie 8.15 (CET – Berlin, Paryż), 8.15 (CST – Chicago), 9.15 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Dzięki cyklowi „Mój pierwszy…” poznamy młodzieńcze obiekty westchnień  naszych bohaterów, podpytamy gdzie i z kim po raz pierwszy wypili alkohol, kim chcieli być „jak dorosną” i jak wyglądały ich pierwsze publiczne występy. No i za którym razem udało się w końcu zdać egzamin na wymarzone prawo jazdy…. Będziemy wspominać, zaglądać celebrytom w paszport i oglądać ich stare fotografie.

Po co komu „pojazd”? Kto z rozrzewnieniem nie wspomina swojego pierwszego rowerka… A kto nauczył nas na nim jeździć, czy tatuś trzymał kij pod siodełkiem? Pierwszy rower to najczęściej komunia, urodziny, albo nagroda za dobre oceny - Pelikan, Wigry 3, Universal, Jubilat…. Motorynka, skuter czy motorower, to już inna bajka, mężczyzna chce mknąć z dużą prędkością, chce wozić z tyłu kobietę. No i wreszcie dorosłość, praca, kasa i można wziąć kredyt na samochód, ale czy to jest nasze auto marzeń i dlaczego bez przerwy się psuje? Czy nie wolelibyśmy Bentleya niż ... no właśnie. Wolelibyśmy. Pierwsza kraksa, stłuczka, egzamin na prawo jazdy, dlaczego nie lubimy skręcać w lewo i czemu tata niechętnie dawał nam swój samochód? I czy zdarzało wam się prowadzić pojazdy „dziwne” – kamper, czołg, ciężarówkę, autobus? Po odpowiedzi zapraszamy przed telewizory!

TEKST TTV

TRIKI TIKI
Następny artykuł:

TRIKI TIKI

tvnpix