Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MINI ABECADŁO

Programy |
MINI ABECADŁO
MiniAbecadlo4©MiniMini+.jpg 

MINI ABECADŁO

Od czego zacząć naukę pisania? Jak się do niej przygotować? Odkąd Rybka MiniMini troszczy się o znajomość liter wśród najmłodszych widzów, odpowiedź te pytania jest prosta. Na program edukacyjny „MiniAbecadło” zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10.10 (CET – Berlin, CST – Chicago) i 11.10 (EST – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Żółta, uśmiechnięta Rybka MiniMini to najbardziej przyjazna nauczycielka pod słońcem! W sobotnie poranki na antenie ITVN Extra prowadzi program „MiniAbecadło” i wraz z zaproszonymi do studia dziećmi rzuca widzom wyzwania. Polegają one na zapamiętywaniu nowych znaków i kojarzeniu ich z przedmiotami codziennego użytku: zabawkami, zwierzakami, roślinami.

Każdy odcinek poświęcony jest jednej literze alfabetu. Przedszkolaki bez pośpiechu, w przyjazny, prosty i zabawny sposób uczą się liter oraz poznają nowe słownictwo. Pomagają im w tym kolorowe ilustracje, uwagi Rybki i szczery uśmiech maluchów z ekranu. Przyswajanie alfabetu jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Zapraszamy do ITVN Extra.

MATERIAŁY ©MiniMini+

tvnpix