Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT

Polecane | Programy |
MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT
MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT  Foto: TVN

MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT

Jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy urodzili się na drugim końcu świata? Jak wyglądałaby nasza praca na innej szerokości geograficznej? Dzięki Tomkowi Michniewiczowi będziemy mogli się przenieść do nieznanej rzeczywistości. Zapraszamy na program „Michniewicz. Inny świat” w każdy piątek od 25 maja o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork)

MICHNIEWICZ. INNY ŚWIATMICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT
Foto: TVN

Tomek Michniewicz, obieżyświat, autor książek podróżniczych i dziennikarz radiowy, w każdym odcinku zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się, dokąd lecą. A dalej - już tylko nowe doświadczenia i niespodzianki. Realia życia w nowym miejscu całkowicie mijają się z ich wcześniejszymi wyobrażeniami.

Jak projektantka mody poradzi sobie na wyspie śmieci na Malediwach? Co zainspiruje polskiego kucharza w Tajlandii? Czy bizneswoman zakocha się na Bali? Dokąd jeszcze dotrą kamery TTV? I kogo Tomek Michniewicz wybierze jako towarzysza podróży? Zapraszamy do zupełnie innego świata.

TEKST TTV

 

 

JAKUBIAK RODZINNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK RODZINNIE

tvnpix