Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MEBLOKREACJE

Polecane |
MEBLOKREACJE
MEBLOKREACJE  Foto: DOMO+

MEBLOKREACJE

 

Nowy program „Meblokreacje” to propozycja dla wszystkich pasjonatów nurtu vintage, DIY oraz osób, które szukają pomysłów na odnowienie swoich mebli. Na premierę serii zapraszamy wsobotę 1 grudnia o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CST – Chicago), 21.10 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

MEBLOKREACJEMEBLOKREACJE
Foto: DOMO+
MEBLOKREACJEMEBLOKREACJE
Foto: DOMO+

Czy wiekowe meble mogą stać się unikalnymi dziełami sztuki użytkowej? Gdzie ich szukać i w które z nich warto zainwestować? „Meblokreacje” to program, który udowodni, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę wnętrza.

W każdym z odcinków serii prowadzący, projektant wnętrz - Artur Indyka doradzi, gdzie szukać mebli, jak rozpoznać te nie nadające się do odnowy oraz jak nie dać się naciągnąć handlarzom staroci. Na koniec widzowie poznają proste, pomysłowe i tanie sposoby na restaurację sprzętów i wyeksponowanie ich ukrytego pod warstwą czasu piękna. Na ten inspirujący program zapraszamy Państwa do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©Domo+

PONIEDZIAŁKOWE DOKUMENTY
Następny artykuł:

PONIEDZIAŁKOWE DOKUMENTY

tvnpix