Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

LOTNISKO

Polecane | Programy |
LOTNISKO
LOTNISKO  Foto: TVN

Premiera programu„Lotnisko” już w piątek, 4 września o 18:00 (CET – Berlin, Paryż), 18:00 (CST – Chicago), 19:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN Extra. 

LOTNISKOLOTNISKO
Foto: TVN

„Lotnisko” to potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Obsługujące 18 milionów pasażerów rocznie. 190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Warszawski port lotniczy jest największy w Polsce. To potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To także skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, na barkach których spoczywa bezpieczeństwo milionów pasażerów. ITVN wszystko to pokaże w ośmioodcinkowej serii w całości poświęconej Lotnisku Chopina. Sprawdzimy, jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniom muszą stawić czoła jego pracownicy. Telewizyjne kamery będą im towarzyszyć w wykonywaniu codziennych obowiązków, dotrą w niepokazywane dotąd miejsca i pokażą przebieg procesów, których na co dzień nie widzą pasażerowie.

PRZYŚLIJ PRZEPIS
Następny artykuł:

PRZYŚLIJ PRZEPIS

tvnpix