Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

LIFETRAMP

Polecane | Programy |
LIFETRAMP
LIFETRAMP  Foto: PLANETE+

LIFETRAMP

Bohaterowie „Lifetramp” odwiedzają osoby, których zawód wydaje im się interesujący i spędzają z nimi cały dzień, wykonując rozmaite zadania. W drugim sezonie zobaczymy zmagania śmiałków, którzy postanowili zmienić swoje życie i choć przez jeden dzień poczuć się jak ktoś inny. Zapraszamy do ITVN Extra we wtorki od 16 października o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago), 19.20 (EDT – Nowy Jork)

LIFETRAMPLIFETRAMP
Foto: PLANETE+

W każdej odsłonie programu „Lifetramp” widzowie poznają uczestnika, który na jeden dzień porzuci rzeczywistość, w której żyje na co dzień  i spróbuje swoich sił  w całkiem innym zawodzie. Podczas zadania bohater odcinka będzie musiał wcielić się w fachowca z nieswojej branży, spędzić z tą osobą cały dzień i przy okazji wykonać szereg rozmaitych zadań.

Po tym doświadczeniu uczestnicy starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do dotychczasowej pracy, czy też może zmienią swoje życie? Jak poradzą sobie w nowej rzeczywistości, jakie problemy napotkają, czy wyjdą z twarzą z tego zadania? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

 

DLACZEGO JESTEŚMY GRUBI
Następny artykuł:

DLACZEGO JESTEŚMY GRUBI

tvnpix