Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE
KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE  Foto: TVN

Kossakowski. Wtajemniczenie

Program, Polska, rok produkcji: 2018

Przemek Kossakowski wyrusza w podróż, z której nie ma odwrotu. „Kossakowski. Wtajemniczenie” to krok dalej w poszukiwaniach tajemniczych inicjacji, dawnych rytuałów, niezwykłych uzdrowicieli i szamanów. W czwartym odcinku czeka go udział w kolumbijskich obrzędach religijnych, podda się też leczniczym zabiegom ciała i duszy przez amazońskiego znachora. Czy Przemek przetrwa kilkudniowe odosobnienie w dżungli? Zapraszamy do iTVN Extra w sobotę, 30 marca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CST – Chicago), 21.10 (EST – Nowy Jork).

KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIEKOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE
Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIEKOSSAKOWSKI. WTAJEMNICZENIE
Foto: TVN

W czasach, kiedy wszyscy już wszystko widzieli i wszędzie byli, Kossakowski dociera do miejsc odciętych od świata. Na własnej skórze sprawdzi skuteczność szamańskich obrzędów i zabiegów medycyny niekonwencjonalnej m.in. z Peru, Syberii, Mongolii czy Beninu. W czwartym odcinku (30.03) Przemek Kossakowski uda się jednak do Kolumbii, gdzie popłynie wraz z radosną falą procesji na cześć obchodów święta trzech króli. W Timbiki, w którym postara się odnaleźć lekarstwo dla swojej duszy. Ku jego własnemu zaskoczeniu da się porwać gorącym tańcom, a muzyka będzie go kołysać do snu i budzić. Trafi do znachora, który uleczywszy jego fizyczne dolegliwości podpowie mu dalszy trop w drodze do uzdrowienia duszy. Przemek wyruszy do Amazonii, gdzie ma odnaleźć szamana Renato. To będzie spotkanie, które może wpłynąć na całe jego życie. Weźmie udział w ceremonii, po której dostanie noc do namysłu, by zdecydować czy podejmie wyzwanie i poddania się procesowi kilkudniowego odosobnienia w dżungli.

 

TEKST TVN

autor: TVN
NAUKA JAZDY
Następny artykuł:

NAUKA JAZDY

tvnpix