Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

Programy |
KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
KOSSAKOWSKI NIEOCZYWISTE   Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

Czy można  się rozczarować na niebiańskiej plaży? Przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Czy Berlin można przenieść do  Londynu? W tych nieoczywistych sytuacjach będzie się musiał odnaleźć Przemek Kossakowski. Zapraszamy na kolejną serię ekscytującego programu „Kossakowski. Nieoczywiste” w piątki od 24 sierpnia o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CST – Chicago), 9.05 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra!

Prowadzący Przemek Kossakowski jest facetem od zadań specjalnych. Szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste…

Pierwszy odcinek kolejnej serii od początku będzie zaskakiwać! Tętniący życiem nocny Paryż, magiczna scena i tłumy na widowni. Moulin Rouge -  to miejsce pobudza wyobraźnię. A co tam robi Przemek Kossakowski? Tym razem wciela się w rolę „garderobianego”, który za kulisami pomaga włożyć strój pięknej tancerce chwilę przed jej wyjściem na scenę. Na pewno nie jest to oczywista sytuacja.

Przemek w Monachium na Octoberfest? Owszem, w dodatku zawzięcie tańczący do tyrolskich szlagierów na słynnym festiwalu piwa. Nie, to by było zbyt oczywiste. Przemka wybór pokoju w hotelu wcale nie sprowadza się do decyzji  czy z oknem na ulicę czy na podwórko. To  wybór czy spać w grobie czy pod gilotyną? Po odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST TTV

KOSSAKOWSKI. INICJACJA
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

tvnpix