Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. INICJACJA
KOSSAKOWSKI. INICJACJA  Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Co by się stało gdybyś nagle został bezdomnym? Jaka jest cena bycia wiecznie pięknym i młodym? Jak byś się zachował, gdybyś trafił do kryminału? Jak działa pigułka gwałtu i serum prawdy? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnym sezonie „Kossakowski. Inicjacja”. Zapraszamy w każdy czwartekod 8 listopada o godzinie 8.15 (CET – Berlin, Paryż), 8.15 (CST – Chicago), 9.15 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

KOSSAKOWSKI.INICJACJAKOSSAKOWSKI.INICJACJA
Foto: TVN

Kossakowski. Inicjacja” to seria, w której Przemek Kossakowski przeżywa sytuacje, które teoretycznie mogą zdarzyć się nam wszystkim. Gdzie leżą granice wytrzymałości  człowieka?

Prowadzący po raz kolejny weźmie udział w bardzo osobistym doświadczeniu. Bo dla niego jest to doświadczenie, coś nowego, inicjacja. Przestaje myśleć o tym jaki jest na co dzień. Wchodzi w nieznany dla siebie, często obcy świat. Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego  głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami.

TEKST TTV

MÓJ PIERWSZY…
Następny artykuł:

MÓJ PIERWSZY…

tvnpix