Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. INICJACJA
KOSSAKOWSKI. INICJACJA  Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Na te i inne pytania odpowiemy w kolejnym sezonie „Kossakowski. Inicjacja”. Zapraszamy w każdą środę o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra! 

KOSSAKOWSKI.INICJACJAKOSSAKOWSKI.INICJACJA
Foto: TVN

Czy bycie otyłym może mieć dobre swoje strony? Czy ważąc ponad 100 kg można się dobrze ubrać? Czy człowiek prowadzący na co dzień zdrowy tryb życia jest w stanie zjeść 5000 kalorii? I najważniejsze pytanie: co takiego wydarzy się na planie zdjęciowym, że Przemek po raz pierwszy w swojej karierze, zmuszony będzie przerwać zdjęcia?

Często  o takich sprawach mamy mgliste pojęcie i nie wiemy jaka jest prawda. Dlatego powstał program „Kossakowski. Inicjacja”, dlatego Przemek Kossakowski po raz kolejny weźmie udział w bardzo osobistym doświadczeniu. Bo dla niego jest to doświadczenie, coś nowego, inicjacja. Przestaje myśleć o tym jaki jest na co dzień. Wchodzi w nieznany dla siebie, często obcy świat. Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego  głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami.

W najbliższym odcinku Przemek zmierzy się z tematem otyłości. Na 2 dni stanie się człowiekiem otyłym i przybierze na wadze 30 kg. Przemek nie tylko urośnie na oczach widzów, ale także zmieni swoje nawyki. Zresztą nie tylko Przemek dozna metamorfozy, także otaczający go świat zmieni swoje proporcje. To co dla prowadzącego na co dzień nie stanowi problemu urośnie do rangi nie lada przedsięwzięcia. To będzie ciężkie wyzwanie. Jak Kossakowski stawi mu czoła? Zapraszamy przed telewizory!

TEKST TTV

RIO – MIASTO SPORTU
Następny artykuł:

RIO – MIASTO SPORTU

tvnpix