Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Jesteśmy online w 18 krajach UE! Poznaj szczegóły!

Polecane |
Jesteśmy online w 18 krajach UE! Poznaj szczegóły!
TVN International w UE  Foto: TVN

Od 18 czerwca programy i seriale TVN i Discovery Polska można oglądać za granicą online aż w 18 krajach Europy. Dostęp do pakietu TVN International na platformie player.pl rozszerzono o 6 nowych terytoriów:

Holandię

Irlandię

Szwecję

Hiszpanię

Danię

Finlandię

Dodajmy, że wcześniej oferta była dostępna w 12 krajach UE: Francji, Niemczech, Austrii, Belgii, Włoszech, Cyprze, Estonii, Grecji, Litwie, Łotwie, Portugalii i Wielkiej Brytanii.

Pakiet TVN International to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN i Discovery Polska za granicą. Obejmuje treści z kanałów ITVN, ITVN Extra i TVN24. Na widzów czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka – w tym najpopularniejsze programy TVN. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

 

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych (cena regularna to 65 złotych). Co więcej, z okazji rocznicy wystartowania kanału ITVN – 29 kwietnia stacja świętować będzie swoje 15. urodziny – widzowie będą mogli wypróbować usługę za darmo przez okres aż 15 dni.

Aby kupić pakiet  TVN International należy skorzystać ze sklepu Player.pl

 

ITVN to najpopularniejsza stacja o charakterze rozrywkowym wśród Polaków mieszkających za granicą. Dzięki doskonałym produkcjom stacja od lat dostarcza rozrywkę na najwyższym poziomie widzom w USA, Kanadzie, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Oprócz premierowych seriali i programów, prezentuje również najlepsze polskie i zagraniczne filmy. Już teraz na kanale dostępne są m.in. kultowe reality show „Big Brother”, seriale „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Chyłka – Zaginięcie”, „Szóstka” oraz nowe sezony ulubionych programów i serii – „Agent – gwiazdy”, „Diagnoza”, „Na Wspólnej”, „Kuba Wojewódzki”, czy „Kuchenne rewolucje”.

 

ITVN Extra to stacja, która jest uzupełnieniem oferty ITVN. Widzowie znajdą w niej najlepsze 
i najbardziej popularne programy z kanałów tematycznych TVN i Discovery Polska m.in. TLC, Food Network, Travel Channel, HGTV i Discovery. ITVN Extra wystartował w lutym 2015 roku i obecnie jest dostępny dla widzów w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i USA. Kanał ITVN Extra każdego dnia dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki intrygującym filmom dokumentalnym, najnowszym magazynom o zdrowiu, gotowaniu i wnętrzach oraz pasjonującym produkcjom o niezwykłych ludziach, miejscach i wydarzeniach. W programie stacji nie zabraknie takich hitów jak: „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, „Złomowisko PL”,  „Salon Sukien Ślubnych”, „Makłowicz w drodze”, „Dorota Was urządzi”, „Darek solo”, „Niezwykłe stany Prokopa”, „Cool Turyści” czy „Cake boss”. Więcej informacji na stronie: www.itvnextra.pl

 

TVN24 jest pierwszym całodobowym kanałem informacyjno-publicystycznym w Polsce. Niesłabnącą popularność i zaufanie, którym TVN24 obdarzają widzowie, potwierdza pozycja lidera oglądalności wśród stacji informacyjnych w Polsce. Od lat ze stacją związani są rzetelni i doświadczeni dziennikarze, m.in. Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Morozowski czy Tomasz Sianecki. W strukturze TVN24 istotną rolę pełnią także zagraniczni korespondenci, dzięki którym przekazywane są najważniejsze wiadomości z całego świata. Codzienną ramówkę stacji dopełniają magazyny, takie jak „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Tak jest”, „Czarno na białym”, „Polska i świat”, Dzień po dniu”, „Kropka nad i”, „Śniadanie mistrzów” czy „Szkło kontaktowe”.

 

Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT, zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań. Więcej informacji na stronie: player.pl

PRZYSTANEK BIESZCZADY 3
Następny artykuł:

PRZYSTANEK BIESZCZADY 3

tvnpix