Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

JAKUBIAK RODZINNIE

Polecane | Programy |
JAKUBIAK RODZINNIE
JAKUBIAK RODZINNIE  Foto: Kuchnia+

JAKUBIAK RODZINNIE

Fanów kuchni Tomasza Jakubiaka zapraszamy do ITVN Extra. Od piątku 18 maja o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) pokażemy program „Jakubiak rodzinnie”, w którym słynny kucharz udowodni, że gotowanie to doskonały pretekst do spędzenia czasu z bliskimi. Zapraszamy przed telewizory! 

JAKUBIAK RODZINNIEJAKUBIAK RODZINNIE
Foto: Kuchnia+

"Jakubiak rodzinnie" to nowy program z udziałem Tomasza Jakubiaka. W tej serii znany szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi członków rodziny: mamę, tatę, siostrę i narzeczoną. Wraz z nimi zaprezentuje widzom proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację.

W programie jedzenie będzie przede wszystkim pretekstem do spotkania z bliskimi i inspiracją do rozmów. Jednocześnie każdy odcinek uzupełnią anegdoty z życia Tomasza oraz cenne wskazówki dla każdego, kto chce gotować dla swojej rodziny! Tego nie można przegapić!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

REMONT W 48H
Następny artykuł:

REMONT W 48H

tvnpix