Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

HISTORIE WIELKIEJ WAGI

Polecane | Programy |
HISTORIE WIELKIEJ WAGI
HISTORIE WIELKIEJ WAGI  Foto: DISCOVERY CHANNEL

HISTORIE WIELKIEJ WAGI

Program, USA, rok produkcji: 2017

 

Walka ze zbędnymi kilogramami to trudne wyzwanie dla każdego. Nabiera zupełnie innego znaczenia, kiedy na szali pojawia się ludzkie życie. Poznaj historie ludzi, którzy zmagają się z nadwagą, próbując uratować zdrowie i relacje z najbliższymi. Zapraszamy na „Historie wielkiej wagi” do ITVN Extra w każdą sobotę o godzinie 20:35 (CET – Berlin, Paryż), 20:35 (CST – Chicago), 21:35 (EST – Nowy Jork)

HISTORIE WIELKIEJ WAGIHISTORIE WIELKIEJ WAGI
Foto: DISCOVERY CHANNEL

W tej serii programów towarzyszymy osobom o wadze ponad 270 kilogramów, które postanowiły powalczyć o swoje zdrowie i odzyskać normalne życie. W każdym z kolejnych odcinków poznamy wzruszającą historię jednej osoby, która zdecydowała poddać się niebezpiecznej operacji bariatrycznej i związanej z nią radykalnej zmianie diety. Każdy z bohaterów serii ma nadzieję, że uda mu się zrzucić dziesiątki kilogramów! Najpierw trzeba jednak pokonać nie tylko uzależnienie od jedzenia, ale też zwalczyć własną bezradność i bezsilność. Jak się szybko okaże, walka ze zbędnymi kilogramami to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny. To przede wszystkim bardzo trudny i skomplikowany proces psychiczny. Wszystko to w programie „Historie wielkiej wagi”.

TEKST TVN

KUCHNIA DLA ODWAŻNYCH
Następny artykuł:

KUCHNIA DLA ODWAŻNYCH

tvnpix