Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

HANDLARZE

Polecane | Programy |
HANDLARZE
HANDLARZE   Foto: TVN

HANDLARZE

Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? „Handlarze” to program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Zapraszamy do oglądania drugiej serii w soboty od 1 grudnia o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy  to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w  swoich domach, nasi „Handlarze” bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż  Hubert Urbański.

„Czyściciel”, „Jastrząb”, „Żółtodziób” - każdy z handlarzy chce udowodnić, że to on jest najlepszy w swoim fachu. W tym sezonie poznamy ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe. Ekipa odwiedzi m.in. Wrocław, Gliwice i Rybnik. Tego nie można przegapić. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST TTV

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA
Następny artykuł:

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

tvnpix