Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

HANDLARZE

Polecane | Programy |
HANDLARZE
HANDLARZE  Foto: TVN

HANDLARZE

Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? „Handlarze” to program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Zapraszamy do oglądania go w sobotę od 9 czerwca o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra! 

HANDLARZEHANDLARZE
Foto: TVN

Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy  to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w  swoich domach, nasi „Handlarze” bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż  Hubert Urbański.

„Czyściciel”, „Jastrząb”, „Żółtodziób” - każdy z handlarzy chce udowodnić, że to on jest najlepszy w swoim fachu. W Wejherowie trafiają do niesamowitej kamienicy, liczącej kilkanaście wyjątkowych pokoi. Wszędzie wiszą zegary…  Miejsce takie jak to, śni się każdemu profesjonalnemu handlarzowi. Jan, Damian i Paweł mogą kupić z tego skarbca każdą rzecz, która wpadnie im w oko. Który z nich straci na zakupach a który zyska?  Po odpowiedź zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST TTV

 

AUTO-CUDA Z WYSYPISKA
Następny artykuł:

AUTO-CUDA Z WYSYPISKA

tvnpix