Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DETEKTYW ŁODYGA

Polecane | Programy |
DETEKTYW ŁODYGA
DetektywLodyga_1©MiniMini+.jpg 

DETEKTYW ŁODYGA

Tym razem Detektyw Łodyga wspólnie z dwójką przedszkolaków, Melą i Stasiem, będzie rozwiązywał fascynujące zagadki astronomiczne! Na kolejną serię „Detektyw Łodyga” zapraszamy do ITVN Extra w niedziele od 5 sierpnia o godz. 10.50 (CET – Berlin, Paryż), 10.50 (CDT – Chicago) i 11.50 (EDT – Nowy Jork)

DetektywLodyga_©MiniMini+.JPGDetektywLodyga_©MiniMini+.JPG

Jest tyle nurtujących pytań na temat kosmosu i życia gwiazd! Jak wygląda powierzchnia Słońca? Cóż to takiego „Droga Mleczna”? Skąd się biorą kratery? Znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest proste.

W kolejnych odcinkach „Detektyw Łodyga”, specjalista od „potwornie potworzastych” katastrof, pomaga Meli i Stasiowi uporządkować wiedzę w dziedzinie astronomii. Wspólnie przeprowadzają eksperymenty, które pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć czym są planety, gwiazdy i galaktyki. Mali widzowie poznają nowe pojęcia, a po programie mogą razem z rodzicami przeprowadzić eksperymenty autorstwa sprytnego Detektywa. W programie Łodyga doradzi także, jak skonstruować Układ Słoneczny, upiec kometę, a nawet przygotować się do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną!

Program nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość świata, rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie, ale także zaspokaja naturalną potrzebę zdobywania wiedzy poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KOSSAKOWSKI. INICJACJA
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

tvnpix