Aktualności

powrót do listy

DEFACTO

Polecane | Programy |
DEFACTO
DEFACTO  Foto: TVN / TOMEK KORDEK

DEFACTO

Fanów ciekawostek i spragnionych wiedzy zapraszamy na nowy sezon programu „DeFacto”, który pokażemy od 3 września od poniedziałku o godzinie 17.55 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CDT – Chicago), 18.55 (EDT – Nowy Jork). Tego nie można przegapić!

W tym sezonie „DeFacto” nie zabraknie inspirujących zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. Ekipa programu będzie wyciągać na pierwszy plan wiedzę praktyczną i przyglądać się z bliska otaczającemu światu. Nie zawaha się sprawdzić, do czego służą pośladki…, zastanowi się również, czy polski chłopak za pomocą polskich gadżetów wojskowych mógłby się równać z Jamesem Bondem.

W pierwszym odcinku nowej serii sprawdzimy, czy paznokcie mogą być wskaźnikiem naszego... zdrowia i czy można z nich wyczytać potencjalne zagrożenia dla organizmu. W odcinku pokażemy również najbardziej ekstremalny sport świata, czyli Wingsuit - skoki w specjalnych kombinezonach, umożliwiających swobodne spadanie, zaś Karolina Gilon, która wraca w roli reporterki, sprawdzi, jak podróżować taniej. Na koniec zaś odkryjemy sekrety sali operacyjnej. Zapraszamy na nowe odcinki programu tylko w ITVN Extra!

TEKST TTV

DEFACTO
Następny artykuł:

DEFACTO

tvnpix