Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DAREK SOLO

Polecane | Programy |
DAREK SOLO
DAREK SOLO 4  Foto: TVN

DAREK SOLO 4

Program, Polska, rok produkcji: 2019

„Darek solo” to indywidualny projekt znanego z programu „Domowe rewolucje” eksperta od stolarki – Darka! Zazwyczaj cichy i skromny, teraz przejmuje stery by pokazać jak samodzielnie wymierzyć lub wykonać wymarzone meble, dekoracje lub akcesoria. W czwartym sezonie Darek wykona m.in. szafę lustrzaną do ćwiczeń z tańca, mini-szwalnię i kącik kawowy. Zapraszamy do ITVN Extra w piątek, od 6 września, o godzinie 19:10 (CET – Berlin, Paryż), 19:10 (CST – Chicago), 20:10 (EST – Nowy Jork).

DAREK SOLO 4DAREK SOLO 4
Foto: TVN

Kolejny sezon i kolejne zwariowane pomysły Darka Stolarza! W pierwszym odcinku Darek zmierzy się z ultra małą przestrzenią, w której spróbuje wybudować całą… szwalnie! Paweł zgłosił się do Darka, żeby spełnić marzenie swojej ukochanej żony Elizy. Jej wielką pasją jest szycie, ale niestety w ich niewielkim mieszkaniu nie ma miejsca, w którym mogłaby się rozwijać. Darek przy wykorzystaniu różnych patentów postara się stworzyć bardzo funkcjonalny mebel o jakim marzy bohaterka. Jak Eliza zareaguje na niespodziankę? Czy Darkowi uda się zrealizować cały skomplikowany projekt? Jak zmieścić całą szwalnię w małej wnęce? To wszystko w najbliższym odcinku Darek Solo.

 

TEKST TVN

Oglądaj VOD i kanały LIVE online w Europie! Sprawdź szczegóły!
Następny artykuł:

Oglądaj VOD i kanały LIVE online w Europie! Sprawdź szczegóły!

tvnpix