Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DAREK SOLO

Polecane | Programy |
DAREK SOLO
DAREK SOLO  Foto: TVN

DAREK SOLO

Program, Polska, rok produkcji: 2017

Darek Wardziak, stolarz znany z programu „Dorota was urządzi”, tym razem wystąpi solo. Będzie pomagał osobom, które chcą zrobić niespodziankę komuś bliskiemu. Darek dzięki swojej kreatywności i wiedzy stolarskiej nauczy i pokaże, jak wykonać wyjątkowy mebel, którego nie kupi się w żadnym sklepie. Czy uda się wszystko utrzymać w tajemnicy, aż do końca? Czy niespodzianka się spodoba? Hollywodzkie zwroty akcji, napięcie godne mistrza Hitchcocka i on – „Marlon Brando” polskiej stolarki. Zapraszamy do ITVN Extra w piątek, o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago), 20.10 (EST – Nowy Jork)

DAREK SOLODAREK SOLO
Foto: TVN

DAREK SOLODAREK SOLO

Darek Wardziak, stolarz znany ze współpracy z Dorotą Szelągowską, tym razem sam będzie pomagać ludziom w stworzeniu wymarzonego mebla dla kogoś bliskiego. Jedną z takich osób jest Agnieszka - żona i mama dwójki dzieci, która postanowiła zgłosić się do Darka z prośbą o zrobienie prezentu dla swojej siostry Anety. Obie przez całe życie wspierają się nawzajem i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Aneta jest osobą, która lubi pomagać ludziom, jest honorowym dawcą krwi, angażuje się w akcje charytatywne i często pomaga Agnieszce w opiece nad dziećmi. Zawsze na pierwszym miejscu stawia innych, a o sobie najczęściej zapomina. Tym razem Agnieszka chciałaby zrobić coś tylko dla niej, dlatego wpadła na pomysł, żeby - sprezentować jej upragnioną szafę do przedpokoju, która skrojona na wymiar pomieści sporą kolekcję butów i torebek Anety. W tajemnicy przed siostrą, razem z Darkiem muszą zrobić pomiary w mieszkaniu i wszystko zaplanować. Następnie wspólnie będą przygotowywać mebel w stolarni u Darka. W tym odcinku zobaczymy, jak stworzyć konstrukcję szafy, jak zrobić szufladę, która optycznie powiększy kolekcję naszych torebek, a także w jaki sposób z kilku desek można stworzyć designerski wieszak na ubrania. Czy Darkowi i Agnieszce uda się utrzymać tajemnicę do końca? Jak Aneta zareaguje na obecność Darka i kamer w jej mieszkaniu? A przede wszystkim czy spodoba jej się prezent?

 

TEKST TVN

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH
Następny artykuł:

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

tvnpix