Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

COOL TURYŚCI

Polecane | Programy |
COOL TURYŚCI
COOLTURYŚCI  Foto: TVN

COOL TURYŚCI

program, Polska, rok produkcji: 2018

Vienio i Filip - artystyczno-kulinarny duet z Warszawy - wybiorą się w nietypową wyprawę po europejskich miastach. Zamiast podążać utartymi szlakami turystycznymi, razem z lokalnymi mieszkańcami wydepczą swoje ścieżki i pokażą widzom, jak podróżować na totalnym spontanie. Nie zabraknie porad i praktycznych wskazówek co zjeść, jak się przemieszczać, gdzie kupować i jak spędzać czas wolny, aby poznać esencję miasta. Zapraszamy do ITVN Extra w niedzielę, od 3 marca, o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż), 19.35 (CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork).

COOLTURYŚCICOOLTURYŚCI
Foto: TVN

Jedno z najstarszych miast na świecie, kolebka cywilizacji. Tu narodziła się demokracja, filozofia, gry olimpijskie, nauki polityczne, literatura i główne zasady matematyczne. W pierwszym odcinku COOL turyści udali się do Aten, aby sprawdzić jacy są prawdziwi Grecy, co znaczy udawać Greka i czy Grecy znają… grecką sałatkę. Przekonali się, że Ateny to nie tylko stare posągi, Akropol, Teatr Dionizosa i Panteon. Vienio i Filip odkryli jak żyje Wieczne Miasto poza przewodnikiem!

 

 

TEKST TVN

PRZYSTANEK BIESZCZADY
Następny artykuł:

PRZYSTANEK BIESZCZADY

tvnpix