Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BILANS

Programy |
BILANS
BILANS   Foto: TVN

BILANS

Od 5 września fanów publicystyki zapraszamy do ITVN Extra na nowy program „Bilans”, w którym Agata Zamęcka i Robert Stanilewicz, wraz z ekspertami, dyskutują o wydarzeniach najważniejszych dla naszych portfeli. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CDT – Chicago), 22.05 (EDT – Nowy Jork) a w piątki o 21.10 (CET), 21.05 (CDT), 22.05 (EDT) redaktorzy podejmą nowe tematy i odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Zapraszamy przed telewizory.

Od września na natnie ITVN Extra zagości nowy program publicystyczny tworzony przez redakcję TVN24 BIS pt. „Bilans”.

W każdy wieczór, od poniedziałku do piątku, Agata Zamęcka i Robert Stanilewicz, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, wśród których znajdą się m.in. ministrowie, urzędnicy, prezesi i eksperci z różnych dziedzin życia, będą dyskutować na ważne dla nas tematy. Starty po przejściu nawałnic, podwyżka cen w sklepach, ułatwienia w procedurach budowlanych, reperkusje gospodarcze narastającego konfliktu Korei Północnej ze Stanami Zjednoczonymi - to tylko niektóre problemy, które zostaną omówione w programie. Zapraszamy do oglądania.

 

TEKST ITVN

JESIEŃ W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

JESIEŃ W ITVN EXTRA

tvnpix