Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Polecane | Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Na antenie ITVN Extra kolejne prowokacje, które przeprowadzi  Rafał Betlejewski. W  programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. Zapraszamy przed telewizory w czwartki od 26 lipca o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork).

BETLEJEWSKI. PROWOKACJEBETLEJEWSKI. PROWOKACJE
Foto: TVN

Rafał Betlejewski skłania przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach. W tym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów sprawdzimy, czy osoba mdlejąca na ulicy może liczyć na pomoc przechodniów? Jak reagują ludzie, gdy są świadkami  przemocy wobec innych? Co skłania ludzi do interwencji, gdy dzieje się coś złego?

Betlejewski. Prowokacje” to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Przekonają się Państwo, oglądając ITVN Extra!

TEKST TTV

PAN TOTI
Następny artykuł:

PAN TOTI

tvnpix