Aktualności

powrót do listy

BAJKOWE SEANSE

Polecane |
BAJKOWE SEANSE
NIE PRZEGAP!  Foto: TVN / Cezary Piwowarki, Piotr Litwic, Piotr Mizerski, Bartosz Krupa Eastnews

BAJKOWE SEANSE

 

ITVN Extra wie, że najmłodsi widzowie są bardzo ciekawi świata, chętni do zabawy i rozwijania swoich talentów. Dlatego też specjalnie dla dzieci w weekendowe poranki emitujemy kolorowe, nowoczesne animacje, programy edukacyjne i znane od pokoleń bajki. Zapraszamy na naszą antenę w soboty i niedziele od godz.9.55 (CET – Berlin, Paryż),9.55 (CDT - Chicago) i 10.55 (EDT - Nowy Jork).

W kolejne soboty na antenie ITVN Extra nie zabraknie premierowych odcinków edukacyjnej serii „Przedszkolaki” oraz porad kulinarnych zachęcających do rodzinnego gotowania w nowym programie „Ugotuj mi mamo”. Na koniec najmłodszych widzów pożegna kultowa już bajka o przygodach przesympatycznego „Misia Uszatka”.

UGOTUJ_MI _MAMO_FOT.APARATKI.PL.jpgUGOTUJ_MI _MAMO_FOT.APARATKI.PL.jpg

Natomiast niedziele będą należeć m.in. do „Neli małej reporterki” i planety „Agi Bagi”. Żyjące na niej stworki uwielbiają dobrą zabawę, ale przede wszystkim bardzo dbają o swoje wioski. Najmłodsi dowiedzą się więc, co zrobić, aby także na naszej planecie przyroda była w jak najlepszym stanie.

AGI BAGI BADIBADI SPJ 1.jpgAGI BAGI BADIBADI SPJ 1.jpg

Premierowe odcinki kolejnego sezonu „Triki Tiki”zachwycą wszystkich małych odkrywców, którzy lubią zagadnienia z pogranicza świata gier i nowych technologii, a sympatyczny nauczyciel z serii „Przygody Pana Serwetki” pozwoli dzieciom lepiej poznać otaczający je świat. Zaś wszystkich miłośników czworonogów zauroczą „Kochane zwierzaki” i ciekawostki z nimi związane. Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ITVN Extra

AKTYWNY WEEKEND
Następny artykuł:

AKTYWNY WEEKEND

tvnpix