Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AKCJA IMPROWIZACJA

Polecane | Programy |
AKCJA IMPROWIZACJA
AKCJA IMPROWIZACJA  Foto: Kuchnia+

AKCJA IMPROWIZACJA

Szefowa kuchni, Monika Dąbrowska i raper Vienio dają pokaz improwizacji w kuchni. Jakie będą tego efekty? Zapraszamy do ITVN Extra w każdy czwartek od 31 maja o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork) na program „Akcja improwizacja”. 

AKCJA IMPROWIZACJAAKCJA IMPROWIZACJA
Foto: Kuchnia+

Ten program to kulinarne szaleństwo. Jest w nim odrobina hiphopowej spontaniczności i energii oraz fantastyczni prowadzący. W każdym odcinku wystąpią zaproszeni goście, w tym: ekspertka kulinarna Marieta Marecka, szef kuchni Tomek Woźniak, blogerka Paulina Wnuk oraz inni.

W klimat programu wprowadzi ich Vienio, a Monika wraz z bohaterem danej odsłony rzucą sobie wyzwanie. Oboje będą musieli przygotować dania na bazie produktów, które znajdują się w tzw. magic boksie. Na końcu, po głosowaniu, wynik pojedynku ogłosi Vienio. Co tydzień prowadząca zaprezentuje także jeden dodatkowy pomysł kulinarny z wykorzystaniem masła. Zapraszamy do oglądania!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT
Następny artykuł:

MICHNIEWICZ. INNY ŚWIAT

tvnpix