Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Polecane | Programy |
10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA
10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA  Foto: TTV

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Michel Moran, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, tym razem wystąpi w innej roli i osobiście pokucharzy. Zaprezentuje jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Będzie przekonywał, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego przed szefem kuchni skomplikowanego zadania. Zapraszamy w każdy piątek od 16 listopada o godzinie 8.15 (CET – Berlin, Paryż), 8.15 (CST – Chicago), 9.15 (EST – Nowy Jork)

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA
Foto: TTV

Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości. Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem.

W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę zegarową.

TEKST TTV

 

autor: TVN
PONIEDZIAŁKOWE DOKUMENTY
Następny artykuł:

PONIEDZIAŁKOWE DOKUMENTY

tvnpix