Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Polecane | Programy |
10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA
10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA  Foto: TVN

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Michel Moran, juror polskiej edycji „MasterChef”, tym razem pokaże jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Będzie przekonywał, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego przed szefem kuchni, skomplikowanego zadania. Zapraszamy na pyszne odcinki programu w każdy wtorek od 15 maja o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA
Foto: TVN

Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości. Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem.

W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w zegarową godzinę.

W najbliższym odcinku zadaniem specjalnym Michela będzie gotowanie dla osób o wymagających i wybrednych żołądkach. Wykorzystując świeże warzywa, chude mięsa i bogactwo dostępnych kasz pokaże jak przyrządzić pyszny posiłek, który będzie przyjazny dla najdelikatniejszego żołądka. Kucharz zaproponuje przekąskę warzywną i kremowego kurczaka. Zapraszamy przed telewizory!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

 

SIYAYA: DROGA PRZEZ AFRYKĘ
Następny artykuł:

SIYAYA: DROGA PRZEZ AFRYKĘ

tvnpix