ZŁOMOWISKO PL

ZŁOMOWISKO
ZŁOMOWISKO

ZŁOMOWISKO PL 4

Program, Polska, rok produkcji: 2018

Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Czwarta seria "Złomowiska PL" to zimowe perypetie czterech ekip. Do dobrze znanych drobnych zbieraczy z Pruszkowa - Marka i Edka oraz Stalowego i jego brygady nieustraszonych orłów dołączają dwa śląskie złomowiska - Złomuj.pl z Radostowic i potężny Olmet. Emisja czwartego sezonu „Złomowiska” w ITVN Extra od 2 września, w każdy poniedziałek, o godzinie 17:55 (CET – Berlin, Paryż), 17:55 (CST – Chicago), 18:55 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Ekipa Stalowego będzie zwiedzać Polskę w poszukiwaniu złomu. Przy pierwszym ataku zimy wyruszą na Mazury, by zmagać się z potężnymi maszynami na terenie zamkniętej cegielni. Awaria samochodu i wypadek Stalowego opóźnią ich przyjazd, przez co będą musieli walczyć z żelastwem po zmroku. Na wojowników złomu czeka ogromny, pełny splątanej stali plac spalonej hurtowni i misja rozbiórki ważących 250 ton wagonów kolejowych. Złomuj.pl, biznes prowadzony przez małżeństwo - Sonię i Rafała, to głównie autokasacja i obrót częściami, ale szefostwo nie unika nietypowych zleceń. Ekipa złomowiska zmierzy się z czasem naprawiając zdezelowane BMW, usiłując uruchomić starą, niesprawną maszynę, czy przygotowując 50 sprasowanych aut dla zagranicznego klienta. Między pełnymi temperamentu Ślązakami wybuchnie niejeden konflikt, a zysk nie raz będzie okupiony stresem. Zima nie rozpieszcza drobnych złomiarzy - jest znacznie trudniej i o żelastwo, i o intratne zlecenia. W piwnicy bloku w Serocku na pruszkowskich mistrzów złomobrania czeka wyjątkowo ciężki i ogromny kocioł, a we wsi Karolinko na podwórku u Sołtysowej wrak traktora. Chłopaki odwiedzą siłownię i przejdą szybki kurs boksu pod okiem profesjonalisty. Nie obejdzie się bez poszukiwania pomocy - Marek skorzysta z uprzejmości drugiego ze swoich rodzonych braci, a nawet palnikowego, Kazika, ze znanego złomowiska o nazwie Desch.

Olmet to gigantyczny, rodzinny biznes prowadzony przez szefa. Przemek, posiada ogromną bazę sprzętową, a specjalnością i dumą tego przedsiębiorstwa jest złomowanie całych składów kolejowych. Pomimo ogromnego doświadczenia i świetnego wyposażenia również tej ekipie nie wszystko idzie łatwo - wykolejone wagony i rozbiórka potężnych taśmociągów w kopalni piasku przysporzą załodze niemałych problemów.

TEKST TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F