Z RADAREM PRZEZ ŚWIAT

Z RADAREM PRZEZ ŚWIAT
Z RADAREM PRZEZ ŚWIAT
Z Radarem przez świat” to zabawna i wciągająca seria, która w lekki, przystępny, ale i angażujący sposób zapozna widzów z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ochrony środowiska. To także doskonała okazja, żeby udać się w podróż do pięknych i różnorodnych zakątków świata, takich jak Anglia, Dubaj, Borneo czy Chiny.
Z Radarem przez swiat4_TVF
Radar zbada wszystko – od brytyjskich samochodów napędzanych olejem napędowym, poprzez sposoby na unieszkodliwianie odpadów czekolady, hiper – wydajne żarówki w Chinach oraz glony i tłuszcz aligatora stosowane jako alternatywa dla ropy naftowej. Spotka się z ludźmi, których nieszablonowe myślenie jest siłą napędową w zrównoważonym rozwoju naszej planety. Umożliwi widzom poznanie społeczności, które wykorzystują niecodzienne i twórcze metody w walce o ochronę środowiska. Odwiedzi miasto w Ameryce Południowej, gdzie ludzie żyją pod wielkim lodowcem, tworząc wodne urządzenia sanitarne. Od Indian Navajo nauczy się życia w harmonii z Matką Ziemią, a podczas podróży na Kubę dowie się, w jaki sposób rolnikom udaje się zrezygnować ze szkodliwych substancji chemicznych.
Eko – podróżnik i zwolennik przygód Te Radar zabierze widzów ITVN Extra na wielką wyprawę w poszukiwaniu najbardziej spektakularnych osiągnięć w walce o ochronę środowiska. Na program „Z Radarem przez świat” zapraszamy od 11 lipca w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 19.10 (CET – Berlin), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA