TAJEMNICE WSZECHŚWIATA

TAJEMNICE WSZECHŚWIATA
TAJEMNICE WSZECHŚWIATA
„Tajemnice Wszechświata” to inspirująca seria o zagadkach kosmosu zrealizowana w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz wzbogacona pięknymi artystycznymi animacjami. Na kolejne odcinki tego serialu dokumentalnego zapraszamy w czwartkowe wieczory o godz. 18.30 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. Pierwszy pokaz już 9 lipca!
Jakie tajemnice kryją się w każdej z planet? Czym Ziemia może jeszcze zaskoczyć podczas codziennych obserwacji? Wszechświat nieustannie przekształca się w ogromnym kotle czasu i przestrzeni. Twórcy przełomowego naukowo – dokumentalnego serialu „Tajemnice Wszechświata” podążają za siłami energii, która kształtuje kosmos – aż do samego centrum Wszechświata.
Każdy z odcinków wizualizuje kosmiczne królestwo za pomocą animacji opartych na najnowszych obliczeniach i danych naukowych. Seria „Tajemnice Wszechświata” stwarza widzowi możliwość zanurzenia się w sercu czarnej dziury, zwiedzenia fascynujących krajobrazów i poznania wielu ciał niebieskich. Czy możliwa jest przejażdżka po przestrzeni gwiazdy? Jak funkcjonują piece nuklearne? Z czym związane są wulkaniczne szybkowary wewnątrz planet? Przekonają się Państwo, oglądając do ITVN Extra!
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA