SUPERZMYSŁY

SUPERZMYSŁY
SUPERZMYSŁY

SUPERZMYSŁY

Brytyjska seria popularnonaukowa „Superzmysły” stwarza widzom możliwość zgłębienia wszelkich tajników niezwykle rozwiniętych zwierzęcych zmysłów, które przekraczają możliwości człowieka. Oglądając ITVN Extra, każdy wnikliwy dorosły będzie mógł zaspokoić swoją ciekawość i bliżej poznać fascynujący świat fauny. Na kolejne odcinki cyklu zapraszamy w każdy wtorek od 24 listopada o godz. 18.05 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 19.05 (EST – Nowy Jork).

Czy zastanawialiście się Państwo kiedykolwiek, po co wężowi rozdwojony język? Czemu czułki ćmy wyglądają jak pióra? Dlaczego słonie mają tak wielkie uszy? Wiele istot żywych posiada wyjątkowe narządy zmysłów. Kształt, wielkość i położenie tych organów, jakkolwiek dziwne by się nie wydawały, pełnią szczególne funkcje i stały się tematem kreatywnych poszukiwań i odkryć autorów serii „Superzmysły”.

Podobnie jak ludzie, zwierzęta polegają na swoich instynktach. Głównie po to, aby komunikować się ze sobą, znajdować pożywienie, drogę do legowiska i przede wszystkim zachować bezpieczeństwo. Mimo to, w porównaniu z ludzkimi organami, zwierzęce aparaty są często ponadprzeciętnie rozwinięte. One też zostaną zbadane i zaprezentowane w kolejnych odsłonach „Superzmysłów” –doskonale zrealizowanej serii, która zdradzi wiele przyrodniczych tajemnic. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F