PRZYGODA NA PACYFIKU

PRZYGODA NA PACYFIKU
PRZYGODA NA PACYFIKU

PRZYGODA NA PACYFIKU

Jak zaplanować pełen przygód wyjazd nad ocean? Co warto zobaczyć i gdzie się udać, by zyskać niesamowite wspomnienia? „Przygoda na Pacyfiku” to cykl dokumentalny ukazujący najciekawsze miejsca w rejonie Azji i Pacyfiku. Na kolejne odcinki zapraszamy w każdy piątek od 21 sierpnia o godz. 18.30 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Wspaniałe widoki na Gold Coast, urokliwe wybrzeża Sunshine Coast oraz lazurowe wody otaczające Brisbane – te piękne niczym z wakacyjnej pocztówki miejsca zaprezentujemy w serii „Przygoda na Pacyfiku”. Jej twórcy przemierzyli i udokumentowali trasę od Wielkiej Rafy Koralowej przez regaty wokół archipelagu Withsunday po słynne rodeo w Południowej Australii.

Program przedstawia również lokalne osobliwości kultury regionu oraz niepowtarzalne, charakterystyczne dla niego krajobrazy. Ponadto kamera podąża za interesującymi ludźmi, m.in. Petem Jacobsem spacerującymi po pustej plaży w Cairns w Autralii czy Darylem Chongiem zdradzającym tajniki rodeo rozpowszechnionym w Mount Isa. Na cykl dokumentalny „Przygoda na Pacyfiku” zapraszamy do ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

Przygoda na Pacyfiku_Flame Media3
Przygoda na Pacyfiku_Flame Media3
Źródło: CD238

Przygoda na Pacyfiku_Flame Media3

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F