PRZYGODA NA PACYFIKU

PRZYGODA NA PACYFIKU
Jak zaplanować pełen przygód wyjazd nad ocean? Co warto zobaczyć i gdzie się udać, by zyskać niesamowite wspomnienia? „Przygoda na Pacyfiku” to cykl dokumentalny ukazujący najciekawsze miejsca w rejonie Azji i Pacyfiku. Na kolejne odcinki zapraszamy w każdy piątek od 21 sierpnia o godz. 18.30 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.
Wspaniałe widoki na Gold Coast, urokliwe wybrzeża Sunshine Coast oraz lazurowe wody otaczające Brisbane – te piękne niczym z wakacyjnej pocztówki miejsca zaprezentujemy w serii „Przygoda na Pacyfiku”. Jej twórcy przemierzyli i udokumentowali trasę od Wielkiej Rafy Koralowej przez regaty wokół archipelagu Withsunday po słynne rodeo w Południowej Australii.
Program przedstawia również lokalne osobliwości kultury regionu oraz niepowtarzalne, charakterystyczne dla niego krajobrazy. Ponadto kamera podąża za interesującymi ludźmi, m.in. Petem Jacobsem spacerującymi po pustej plaży w Cairns w Autralii czy Darylem Chongiem zdradzającym tajniki rodeo rozpowszechnionym w Mount Isa. Na cykl dokumentalny „Przygoda na Pacyfiku” zapraszamy do ITVN Extra.
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA
Przygoda na Pacyfiku_Flame Media3 Źródło: CD238