Oglądaj VOD i kanały LIVE online w Europie! Sprawdź szczegóły!

TVN International
TVN International

Pakiet TVN International, dostępny za pośrednictwem Player.pl, rozszerzono właśnie o dostęp do treści TVN Discovery Polska w opcji VOD. Co więcej, z oferty mogą korzystać mieszkańcy sześciu kolejnych państw: Holandii, Danii, Szwecji, Finlandii, Irlandii, Hiszpanii i Norwegii. Usługę można wypróbować za darmo przez 7 dni.

Pakiet TVN International to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN Discovery Polska za granicą. Do tej pory obejmował on wyłącznie dostęp do treści z trzech kanałów na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Wraz z rozszerzeniem dostępu o kolejne rynki ofertę wzbogacono o bibliotekę VOD z programami i serialami TVN Discovery Polska. Oznacza to, że widzowie za granicą będą mogli oglądać swoje ulubione programy i seriale w dowolnym momencie.

Jeszcze do niedawna z pakietu korzystać mogli jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W kwietniu tego roku listę państw z dostępem do usługi poszerzono o 11 nowych terytoriów. Teraz trafiło na nią 7 kolejnych: Holandia, Dania, Szwecja, Finlandia, Irlandia, Hiszpania oraz Norwegia. Z pakietu można korzystać dziś w aż 19 krajach Europy.

Na użytkowników pakietu TVN International czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka – w tym kolejne sezony najpopularniejszych programów TVN, takich jak "Chyłka,"Kod genetyczny", "Ameryka Express", „Kuchenne rewolucje”, „Kuba Wojewódzki” i „Na Wspólnej” oraz nowy serial „39 i pół tygodnia”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych. Co więcej, widzowie ze wszystkich krajów z dostępem do pakietu mogą już teraz wypróbować tę usługę za darmo przez okres aż 7 dni.

Więcej informacji o pakiecie na stronie: www.player.pl

ITVN to najpopularniejsza stacja o charakterze rozrywkowym wśród Polaków mieszkających za granicą. Dzięki doskonałym produkcjom stacja dostarcza rozrywkę w aż 22 krajach świata. Kanał dostępny jest na platformie player.pl w pakiecie TVN International oraz dzięki sieciom dystrybutorów w wybranych państwach. Na widzów czekają premierowe odcinki nowych seriali i programów oraz najlepsze polskie i zagraniczne filmy. Od września na kanał powrócą znane i uwielbiane serie, w tym „Pod powierzchnią”, „Pułapka”, „Top Model”, „Na Wspólnej”, „Kuba Wojewódzki” i wiele innych. Więcej informacji na: www.itvn.pl

ITVN Extra to stacja, która jest uzupełnieniem oferty ITVN. Widzowie znajdą w niej najlepsze i najbardziej popularne programy z kanałów tematycznych TVN Discovery Polska m.in. TLC, Food Network, Travel Channel, HGTV i Discovery. ITVN Extra wystartował w lutym 2015 roku i obecnie jest dostępny dla widzów w 18 krajach Europy (dzięki player.pl), a także u zewnętrznych dystrybutorów w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii i Francji.

Kanał ITVN Extra każdego dnia dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki intrygującym filmom dokumentalnym, najnowszym magazynom o zdrowiu, gotowaniu i wnętrzach oraz pasjonującym produkcjom o niezwykłych ludziach, miejscach i wydarzeniach. W programie stacji nie zabraknie takich hitów jak: „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, „Złomowisko PL”, „Salon Sukien Ślubnych”, „Makłowicz w drodze”, „Dorota Was urządzi”, „Darek solo”, czy „Niezwykłe stany Prokopa”. Więcej informacji na stronie: www.itvnextra.pl

TVN24 jest pierwszym całodobowym kanałem informacyjno-publicystycznym w Polsce. Niesłabnącą popularność i zaufanie, którym TVN24 obdarzają widzowie, potwierdza pozycja lidera oglądalności wśród stacji informacyjnych w Polsce. Od lat ze stacją związani są rzetelni i doświadczeni dziennikarze, m.in. Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Morozowski czy Tomasz Sianecki. W strukturze TVN24 istotną rolę pełnią także zagraniczni korespondenci, dzięki którym przekazywane są najważniejsze wiadomości z całego świata. Codzienną ramówkę stacji dopełniają magazyny, takie jak „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Tak jest”, „Czarno na białym”, „Polska i świat”, Dzień po dniu”, „Kropka nad i”, „Śniadanie mistrzów” czy „Szkło kontaktowe”. Więcej informacji na stronie: www.tvn24.pl

Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT, zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl w Polsce mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań. Więcej informacji na stronie: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F