MINI ABECADŁO

MiniAbecadlo4©MiniMini+
MiniAbecadlo4©MiniMini+

MINI ABECADŁO

Od czego zacząć naukę pisania? Jak się do niej przygotować? Odkąd Rybka MiniMini troszczy się o znajomość liter wśród najmłodszych widzów, odpowiedź te pytania jest prosta. Na program edukacyjny „MiniAbecadło” zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10.10 (CET – Berlin, CST – Chicago) i 11.10 (EST – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Żółta, uśmiechnięta Rybka MiniMini to najbardziej przyjazna nauczycielka pod słońcem! W sobotnie poranki na antenie ITVN Extra prowadzi program „MiniAbecadło” i wraz z zaproszonymi do studia dziećmi rzuca widzom wyzwania. Polegają one na zapamiętywaniu nowych znaków i kojarzeniu ich z przedmiotami codziennego użytku: zabawkami, zwierzakami, roślinami.

Każdy odcinek poświęcony jest jednej literze alfabetu. Przedszkolaki bez pośpiechu, w przyjazny, prosty i zabawny sposób uczą się liter oraz poznają nowe słownictwo. Pomagają im w tym kolorowe ilustracje, uwagi Rybki i szczery uśmiech maluchów z ekranu. Przyswajanie alfabetu jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Zapraszamy do ITVN Extra.

MATERIAŁY ©MiniMini+

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F