MAMI FATALE

MAMI FATALE
MAMI FATALE

MAMI FATALE

Mami Fatale to sympatyczna starsza pani, która uwielbia gotować i wspólnie ze swoimi zwierzakami przeżywa niezwykłe przygody. Co spotka niezdarnych Psinę i Prosię? Czy troskliwa, pozytywnie zakręcona opiekunka zdoła ich ocalić? Na program przygotowany z myślą o najmłodszych widzach zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.05 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 11.05 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Główna bohaterka polskiego serialu animowanego „Mami Fatale” wyjeżdża na wieś z dwójką swoich zwierzaków. Tam w sielskiej atmosferze małego domku może nareszcie oddać się swojej wielkiej pasji, czyli gotowaniu. W każdym odcinku spokój tego miejsca burzy jednak nieoczekiwany zbieg okoliczności, który prowadzi bohaterów wprost na spotkanie z przygodą. W sąsiedztwie pojawiają się niezwykli bohaterowie: m.in. prawdziwy wieloryb, kucharz-robot i złośliwy sobowtór. Tylko eksperymenty kulinarne mogą uratować przyjaciół z opresji.

Narratorem zabawnych perypetii „Mami Fatale” i jej zwierzaków jest Robert Makłowicz, znany podróżnik, dziennikarz i krytyk kulinarny. Ta kolorowa, zabawna i niezwykle dynamiczna seria dla najmłodszych widzów została wyprodukowana przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

Related content

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F