KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA
Przemek Kossakowski niezaprzeczalnie nie boi się żadnych eksperymentów na swoim ciele. Tym razem pragnie zobaczyć coś zupełnie innego. Ciekawość wiedzie go daleko na wschód do magicznej i niedostępnej Rosji. Zachęcamy do oglądania serii „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja” w każdy piątek od 25 grudnia o godz. 20.40 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 21.40 (EST – Nowy Jork) na antenie ITVN Extra.
Po doświadczeniach z Polski i Ukrainy Przemek Kossakowski chce przekonać się, czy w tematyce tajemniczych uzdrowień, mrocznych rytuałów, magii i znachorstwa istnieje jeszcze coś, co będzie w stanie go zaskoczyć. W tym celu odwiedzi Rosję. Przemierzy tysiące kilometrów, spotka się z ludźmi, którzy na co dzień praktykują szeroko pojętą medycynę niekonwencjonalną i przetestuje ich metody na własnym ciele. Koleją transsyberyjską spróbuje dostać się do odległej Syberii, pozna magów, wróżki, uzdrowicieli, jasnowidzów i szamanów. W kolejnych odsłonach programu przybliży ich sylwetki, pokaże ich relacje z pacjentami oraz postara się przetestować skuteczność alternatywnej medycyny.
KOSSAKOWSKI Źródło: TVN / Radek Wikiera
Zmierzając w stronę Rosji, prowadzący przejedzie najpierw przez południe Ukrainy - bardzo interesujący i wciąż przez niego niepoznany teren. Podróż zaczynie od Odessy, wielokulturowego miasta nazywanego Perłą Morza Czarnego. Rozmowa ze słynnym mistrzem akupunktury to jeden z zaplanowanych punktów wyprawy. Czy kilkugodzinne czekanie w kolejce zakończy się sukcesem? Życie lubi zaskakiwać. Przemek doświadczy tego na sobie, zauważając przez przypadek ulicznego chiromantę, który odkryje jego tajemnice. Na nadzwyczajną wyprawę w głąb Imperium Rosyjskiego razem z programem „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja” zapraszamy na antenę ITVN Extra!
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV