DZIWNY ŚWIAT KOTA FILEMONA

DZIWNY ŚWIAT KOTA FILEMONA
W każdą sobotę o godzinie 10.10 (CET – Berlin, Paryż, CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork) zapraszamy na jedną z najsłynniejszych polskich dobranocek „Dziwny świat kota Filemona”. Dwa koty – stary, leniwy Bonifacy, który godzinami wyleguje się na ciepłym piecu oraz mały ciekawski Filemon dostarczą młodszym i starszym widzom moc niezapomnianych wrażeń. Do śledzenia perypetii kociaków zapraszamy do ITVN Extra!
Dwa koty – stary, leniwy Bonifacy, którego ulubioną rozrywką jest drzemka i mały ciekawy świata Filemon, mieszkają w wiejskim domku z Dziadkiem i Babcią. Towarzyszy im rodzina myszek, przebiegły lis, stadko kur i liczne zwierzęta zamieszkujące gospodarstwo i pobliski las. Mały Filemon jest bardzo żywym i ciekawym kotkiem, który uwielbia poznawać otaczający go świat, dlatego nieustannie poszukuje nowych przygód, zachęcając do zabawy również Bonifacego.
W najbliższych odcinkach kot Filemon przygotuje dla Bonifacego tort urodzinowy. Dwa kotki zajmą się też złośliwą myszą, która spróbuje dostać się do babcinej spiżarni i zaryzykują życie, by schować się przed deszczem w nowej budzie dla psa. Poza tym Filemon pozna wiele trudnych przysłów, odkryje fascynujący zegar z kukułką i zupełnie nowe otoczenie, wybierając się na spacer do lasu.
TEKST NA PODSATWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA