DZIECIAKI

DZIECIAKI
DZIECIAKI

DZIECIAKI

Patryk jest zagubiony po rozwodzie rodziców, Asia cierpi na zaburzenia odżywiania, a Perez ma myśli samobójcze. To tylko kilkoro spośród bohaterów programu „Dzieciaki” i jedynie wybrane problemy, z którymi się borykają. Wszyscy są podopiecznymi fundacji Piotra Majora. Czy dzięki twórczym zajęciom zagubieni i niepewni siebie nastolatkowie rozwiną pasje i odmienią swoje życie? Przekonają się Państwo w kolejnych odsłonach „Dzieciaków” w każdą środę od 24 czerwca o godzinie 20.40 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 21.40 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Grupa „Dzieciaków” uczęszcza na zajęcia prowadzone przez pracowników fundacji Oto tu chodzi założonej przez Piotra Majora. Pod czujnym okiem swoich opiekunów młodzież przygotowuje spektakl taneczny „Romeo i Julia w nowej odsłonie”. Dzięki wspólnej pracy twórczej nastolatkowie mają szansę na odnalezienie i rozwijanie swoich talentów. Pomagają im w tym gwiazdy związane ze Śląskiem, m.in. finalista pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafał Kryla „Tito”, piłkarz Kamil Kosowski i raper Abradab. W każdym odcinku przedstawiona jest opowieść jednego z dzieciaków. Jak sobie z nimi poradzą pracownicy fundacji?

Jedną z historii będą losy Jurka usiłującego normalnie żyć po śmierci matki. Z kolei Martyna zaczyna spotykać się z nowymi znajomymi, którzy budzą obawy wychowawców – Piotra i Basi. Patryk po rozwodzie rodziców przeprowadza się ze swoją mamą do Bytomia, co nie ułatwia mu odnalezienia się w nowej sytuacji. Natomiast Perez, młody raper, piszący teksty i komponujący do nich muzykę jest outsiderem niezrozumianym w domu, nieakceptowanym w szkole zarówno przez nauczycieli, jak i kolegów. Co wydarzy się w życiu „Dzieciaków”? Czy dorośli będą w stanie im pomóc i dostrzegą ich problemy wystarczająco wcześnie, by jeszcze zapobiec tragedii? Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F