DOMÓWKA

DOMÓWKA
DOMÓWKA

DOMÓWKA

Imieninowe przyjęcie dla młodych arystokratów, baby shower w kazachskim stylu, a może osiemnaste urodziny córki harleyowców? Charles Daigneault, Kanadyjczyk, który od kilku lat mieszka w Polsce, pomaga przygotować każde przyjęcie niezależnie od okoliczności. Świetna kuchnia w wyśmienitej atmosferze - to właśnie „Domówka” w ITVN Extra. Na program zapraszamy w każdą sobotę od 28 listopada o godz. 20.45 (CET – Berlin, Paryż, CST - Chicago) i 21.45 (EST – Nowy Jork).

Pierwszą kulinarną przygodą w życiu Charlesa było, jak przystało na Kanadyjczyka, zbieranie syropu klonowego. To już odległa historia. Teraz to kucharz z krwi i kości, co niejednokrotnie udowodnił między innymi w „Dzień dobry TVN”. W autorskim programie „Domówka” poza zdolnościami kulinarnymi, pokaże też, że jest prawdziwą duszą towarzystwa, która świetnie czuje się na polskich imprezach.

Każde przyjęcie Charlie doprawia z charakterystyczną dla siebie nutą: uśmiechem, dużą dozą humoru i dystansu do rzeczywistości. Jak na gospodarza przystało, potrafi zrelaksować i rozbawić do łez, przy okazji perfekcyjnie odnajdując się kuchni.

Wspólne gotowanie z Charlesem, zwanym przez znajomych Charliem, jest niezwykłą przygodą, a domowy klimat zachęca do rozmów nie tylko na temat stopnia wysmażenia mięsa czy temperatury pieczenia ciasta drożdżowego. Oczywiście nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, czasem coś się przypali, a goście zjawiają się zbyt wcześnie, ale na tej „Domówce” wszystko zawsze dobrze się kończy. Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F