DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

Do zrodel szczescia2_TVF
DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

Czy z pomocą eksperymentów wybitnych psychologów można rozwikłać zagadkę prawdziwego szczęścia? Co robić, aby czerpać radość z życia i nie poddawać się niepotrzebnym stresom? Zapraszamy na serię dokumentalną „Do źródeł szczęścia” w każdą środę od 24 czerwca o godzinie 18.30 (CET – Berlin, CDT - Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Ilu ludzi, tyle definicji szczęścia. Dla każdego objawia się ono w różny sposób. Dla jednych będzie to ciepły uścisk ukochanej osoby, dla innych – zawodowe sukcesy albo talerz pysznego jedzenia. Czym jednak różni się uczucie chwilowego zadowolenia od trwałego poczucia spełnionego i radosnego życia? Czy możliwość odczuwania szczęścia wiąże się z materiałem genetycznym i jak można to zmierzyć?

Dzięki badaniom przeprowadzonym przez wybitnych psychologów i doradców być może uda się znaleźć przepis na stuprocentową pomyślność. Seria „Do źródeł szczęścia” otrzymała nagrodę dla najlepszego programu w kategorii „Lifestyle Program” na Światowym Festiwalu Mediów BANFF. Na kolejne jej części zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F