DEFACTO - OSTATNI ODCINEK

DEFACTO
DEFACTO 15-20.Copy.01.mov

DEFACTO – OSTATNI ODCINEK

W minionych odcinkach „DeFacto” widzowie ITVN Extra mogli się dowiedzieć m.in. jak działają tramwaje, giełda kwiatowa i spalarnie śmieci oraz zajrzeć za kulisy profesjonalnej charakteryzacji czy prześledzić proces powstawania tortu. Jakie ciekawostki przybliży Paweł Betlejewski w ostatnim odcinku tej serii? Do oglądania zapraszamy w środę 7 października o godz. 19.35 (CET – Berlin, Paryż, CDT – Chicago) i 20.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Tym razem twórcy popularnonaukowej serii dla wszystkich osób ciekawych świata przygotowali specjalny materiał o plombach do zębów. Z czego są wykonane i dlaczego te nowoczesne zawsze trzymają się na swoim miejscu? W odcinku na czynniki pierwsze zostanie również rozłożona strusia natura. Dlaczego te zwierzęta chowają głowę w piasek? Ponadto kamera „DeFacto” dotrze do portu kontenerowego w Gdańsku i pokaże, jak funkcjonuje aquapark.

Świat ciągle zaskakuje, a ludzie wciąż szukają odpowiedzi. „DeFacto” zaspokaja ciekawość tych, którym wiedzy nigdy dość. Każdy odcinek to dawka nurtujących pytań i zagadek oraz pouczających eksperymentów. Oglądając ten program, widzowie chłoną wiedzę z przyjemnością i nie przestają pytać. Na ostatni odcinek serii zapraszamy do ITVN Extra.

MATERIAŁY TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F