DAVEY HUGHES NA SZLAKU

Davey Hughes na szlaku_TVF
DAVEY HUGHES NA SZLAKU

DAVEY HUGHES NA SZLAKU

Co może przynieść dziewięć wypraw do różnych zakątków świata? Sprawdzi to podróżnik Davey Hughes, aby przekonać się, ile ciekawych miejsc skrywa ziemia. Każda z tych ekspedycji stanowić będzie wyzwanie dla prawdziwego śmiałka. Na serię dokumentalną „Davey Hughes na szlaku” zapraszamy w każdy poniedziałek od 29 czerwca o godz. 18.30 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra.

Davey jest wytrawnym myśliwym próbującym swoich sił w wędkarstwie morskim. Nie boi się też stanąć oko w oko z groźnym brunatnym niedźwiedziem z wyspy Kodiak. Wędrowiec odwiedzi Spichlerz Dnia Zagłady w Norwegii, gdzie na wypadek katastrofy światowej przechowuje się organiczne nasienie. Oprócz tego weźmie udział w interdyscyplinarnym wyzwaniu sportowym na wybrzeżach Nowej Zelandii.

W każdym odcinku serii „Davey Hughes na szlaku” widzów czeka nowa przygoda. Wraz z Davey’em podążą Państwo śladami wielkich odkrywców. Prowadzący wytyczy swoje własne szlaki i przemierzy następujące trasy: z Afryki na Alaskę, z Australii do Nowej Zelandii, z Norwegii do Turcji. Co czeka go w trakcie tej wyprawy? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F