CHCĘ UMIEĆ

CHCĘ UMIEĆ
CHCĘ UMIEĆ

CHCĘ UMIEĆ

Umiejętności poprawnego dbania o higienę, jazdy na rolkach czy komponowania pysznych deserów przydadzą się każdemu dziecku. W tym wyprodukowanym przez stację MiniMini+ programie edukacyjnym wszystkie chętne do poznawania świata maluchy znajdą coś dla siebie. Na „Chcę umieć” zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.25 (CET - Berlin, Paryż, CDT – Chicago) i 11.25 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra!

W każdym odcinku programu „Chcę umieć” przedszkolaki są zachęcane do podejmowania prób nauczenia się nowej, przydatnej w codziennym życiu kompetencji. Dzięki lekkiej i przyjemnej formie lekcji poznają tajniki m.in.: czesania włosów, zakładania butów, zapinania ubrań, gry w piłkę, jazdy na rowerze i hulajnodze czy przygotowania smakołyków.

Wskazówek maluchom, jak prawidłowo postępować podczas wykonywania określonych czynności, udzielają starsze dzieci. Program wzbogacono o proste animacje, które ułatwiają uczenie się i utrwalają prawidłowy sposób wykonania tego, co zostało zaprezentowane w danym odcinku. Na program, który uczy samodzielności i wspiera rodziców w procesie wychowawczym, zapraszamy do ITVN Extra.

©MiniMini+

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F