BOBBY THE SNAIL

BOBBY THE SNAIL
Bajka „Bobby the Snail” opowiadana jest w dwóch językach: polskim i angielskim. Dzięki temu najmłodsi widzowie podczas zabawy mogą poznawać proste angielskie słówka, a także pełne zdania wypowiadane przez narratora i sympatyczne, zwierzęce postaci. Na edukacyjną animację zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.35 (CET – Berlin, CDT - Chicago) i 11.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.
Ślimaczek o imieniu Bobby codziennie pędzi na swojej hulajnodze, by odebrać ważne przesyłki, a następnie dowieźć je do adresatów. Jego praca usprawnia życie sąsiadów, rozwiązuje liczne problemy, a czasem nawet ratuje życie. Sympatyczny kurier w kolejnych odcinkach odwiedza m.in. cukiernię Pani Wiewiórki, dom Myszki Bzdurki, aptekę Pani Sowy i warsztat Pana Liska, ucząc się wielu nowych powiedzonek.
„Bobby the Snail” to dwujęzyczne, animowane przygody małego ślimaka. Praca głównego bohatera stawia przed nim szereg wyzwań. Jak sobie z nimi poradzi? Na animację z narracją polskiego i angielskiego lektora zapraszamy do ITVN Extra!
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN