BIZNES DLA LUDZI

Biznes dla ludzi - Agata Zamęcka
Biznes dla ludzi - Agata Zamęcka

BIZNES DLA LUDZI

Jak podnieść wartość mieszkania? Czy można zwolnić pracownika za wpis na portalu społecznościowym? Jakie niedozwolone klauzule znajdują się w umowie o odszkodowanie za skradziony samochód? Jak powinien wyglądać dress code w firmie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszuka Agata Zamęcka. Na program „Biznes dla ludzi” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 21.30 (CET – Berlin, Paryż), do ITVN Extra.

Tematy związane z biznesem nie zawsze muszą być przedstawione za pomocą wykresów i skomplikowanego żargonu. Agata Zamęcka rozmawia ze swoimi gośćmi o sprawach prawnych, finansowych i biznesowych, przybliżając widzom złożone kwestie w sposób łatwy, przystępny, a nawet żartobliwy. Eksperci, doradcy, biznesmeni, prawnicy to tylko część z zaproszonych do studia specjalistów, proponujących wiele rozwiązań problematycznych sytuacji, z którymi wielu boryka się każdego dnia. Bo jak poradzić sobie z nocnym wezwaniem szefa do pracy? Kiedy złożyć reklamację do Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych? Jak skutecznie negocjować kredyt hipoteczny? I co zrobić z zadłużeniem wobec banku, kiedy małżeństwo się rozpada?

Prowadzący i goście doradzą tym, którzy właśnie poszukują pracy, zastanawiają się nad kupnem lub sprzedażą nieruchomości, otwierają własną firmę, czy borykają się z problemami podatkowymi albo długami. W programie garść cennych informacji znajdą również szeregowi pracownicy, których rozterki prawne ograniczają się do wyegzekwowania przerwy na lunch w pracy lub upomnienia się o dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny. Szefom z kolei prowadzący zdradzą, w jakich sytuacjach i jak mogą ukarać podwładnych, czy mają prawo ujawniać dane o zarobkach swoich pracowników lub jak zmotywować zespół bez oferowania podwyżek. „Biznes dla ludzi” tylko w ITVN Extra!

MATERIAŁY ITVN EXTRA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F