BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU

ADVENTURES OF NAPKIN MAN
ADVENTURES OF NAPKIN MAN

BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU

ITVN Extra wie, że najmłodsi widzowie są bardzo ciekawi świata, chętni do zabawy i rozwijania swoich talentów. Dlatego też specjalnie dla dzieci w weekendowe poranki emitujemy kolorowe, nowoczesne animacje, programy edukacyjne i znane od pokoleń bajki. Zapraszamy na naszą antenę w soboty i niedziele od godz. 10.00 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 11.00 (EST – Nowy Jork).

W kolejne soboty grudnia na naszej antenie będą gościć pełnometrażowe animacje: „Sposób na wakacje Bolka i Lolka”, „Bajki Bolka i Lolka” oraz „Och! Pampalini!!!”. Nie zabraknie też nowych odcinków edukacyjnej serii animowanej „Przedszkolaki” oraz porad językowych rezolutnej kózki Meme.

Natomiast niedziele będą należeć m.in. do „Neli małej reporterki” i „Mami Fatale”. Premierowe odcinki „Science Max. Experiments at large” zachwycą wszystkich małych odkrywców, którzy lubią zagadnienia z pogranicza nauki i zabawy, a sympatyczny nauczyciel z serii „Adventures of Napkin Man” pozwoli dzieciom lepiej poznać otaczający je świat.

Z okazji Świąt, w sobotę 26 grudnia o godz. 14.35 (CET – Berlin, Paryż), zaprezentujemy piękny i pouczający film dla dzieci „Child’s Christmas”. Jego bohater, mały chłopiec, przeniesie się w czasie, by dowiedzieć się, jak dawniej obchodzono święta. Zapraszamy do ITVN Extra!

CHILD'S CHRISTMAS
CHILD'S CHRISTMAS
Źródło: SKY DISTRIBUTION

CHILD'S CHRISTMAS

MATERIAŁY ITVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

FACHOWCY

FACHOWCY

ZŁOMOWISKO PL 12

ZŁOMOWISKO PL 12

DIABELNIE BOSKIE

DIABELNIE BOSKIE

ZGŁOŚ REMONT 9

ZGŁOŚ REMONT 9

KRÓLOWE ŻYCIA

KRÓLOWE ŻYCIA

OSADZONE. BLOK F

OSADZONE. BLOK F